P6021120-4 | Moonrise, Gilver - Donghia Wallpaper - P6021120.4.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021120.4.0 |
| Pattern Name | Moonrise |
| Collection | Donghia I |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | GOLD LEAF - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P6021120-4 | Moonrise, Gilver - Donghia Wallpaper - P6021120.4.0
P6021120-4 | Moonrise, Gilver - Donghia Wallpaper - P6021120.4.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021120.4.0 |
| Pattern Name | Moonrise |
| Collection | Donghia I |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | GOLD LEAF - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021120.4.0 |
| Pattern Name | Moonrise |
| Collection | Donghia I |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | GOLD LEAF - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |











