P8025101-315 | Rayure Fleurie Wc, Leaf Stripes - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025101.315.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025101.315.0 |
| Pattern Name | Rayure Fleurie Wc |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 47.24" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Color | LEAF |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P8025101-315 | Rayure Fleurie Wc, Leaf Stripes - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025101.315.0
P8025101-315 | Rayure Fleurie Wc, Leaf Stripes - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025101.315.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025101.315.0 |
| Pattern Name | Rayure Fleurie Wc |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 47.24" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Color | LEAF |
| Theme | Stripes |
Original: $256.73
-65%$256.73
$89.86Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025101.315.0 |
| Pattern Name | Rayure Fleurie Wc |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 47.24" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Color | LEAF |
| Theme | Stripes |











