P8025111-24 | Kumaly, Terracotta Floral - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025111.24.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025111.24.0 |
| Pattern Name | Kumaly |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.16" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Orange |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P8025111-24 | Kumaly, Terracotta Floral - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025111.24.0
P8025111-24 | Kumaly, Terracotta Floral - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025111.24.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025111.24.0 |
| Pattern Name | Kumaly |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.16" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Orange |
| Theme | Floral |
Original: $1,152.00
-65%$1,152.00
$403.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025111.24.0 |
| Pattern Name | Kumaly |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.16" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Orange |
| Theme | Floral |











