P8025106-13 | Maintenon, Aqua Floral - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025106.13.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025106.13.0 |
| Pattern Name | Maintenon |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 30.12" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 59%;BINDER - 21%;OTHER - 20% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P8025106-13 | Maintenon, Aqua Floral - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025106.13.0
P8025106-13 | Maintenon, Aqua Floral - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025106.13.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025106.13.0 |
| Pattern Name | Maintenon |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 30.12" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 59%;BINDER - 21%;OTHER - 20% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $645.75
-65%$645.75
$226.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025106.13.0 |
| Pattern Name | Maintenon |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 30.12" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 59%;BINDER - 21%;OTHER - 20% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |












