Pbfc-3533-15 | Chain Wallpaper, Blue Geometric - Lee Jofa Wallpaper - Pbfc-3533.15.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | PBFC-3533.15.0 |
| Pattern Name | Chain Wallpaper |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 22" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 36%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pbfc-3533-15 | Chain Wallpaper, Blue Geometric - Lee Jofa Wallpaper - Pbfc-3533.15.0
Pbfc-3533-15 | Chain Wallpaper, Blue Geometric - Lee Jofa Wallpaper - Pbfc-3533.15.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | PBFC-3533.15.0 |
| Pattern Name | Chain Wallpaper |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 22" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 36%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Original: $523.50
-65%$523.50
$183.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | PBFC-3533.15.0 |
| Pattern Name | Chain Wallpaper |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 22" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 36%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |












