Pdg1126/05 | Tarbana Cobalt - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1126-05 |
| Pattern Name | Tarbana Cobalt |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1126/05 | Tarbana Cobalt - Designer Guild Wallpaper
Pdg1126/05 | Tarbana Cobalt - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1126-05 |
| Pattern Name | Tarbana Cobalt |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $257.60
-65%$257.60
$90.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1126-05 |
| Pattern Name | Tarbana Cobalt |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |












