Pdg1146/05 | Porcelaine De Chine - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1146-05 |
| Pattern Name | Porcelaine De Chine |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 68.5cm (26 3/4") |
| Repeat CM (INS) | 91cm (35 3/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1146/05 | Porcelaine De Chine - Designer Guild Wallpaper
Pdg1146/05 | Porcelaine De Chine - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1146-05 |
| Pattern Name | Porcelaine De Chine |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 68.5cm (26 3/4") |
| Repeat CM (INS) | 91cm (35 3/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1146-05 |
| Pattern Name | Porcelaine De Chine |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 68.5cm (26 3/4") |
| Repeat CM (INS) | 91cm (35 3/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |












