Pdg1174/01 | Paysage Marin - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1174-01 |
| Pattern Name | Paysage Marin |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Clouds |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1174/01 | Paysage Marin - Designer Guild Wallpaper
Pdg1174/01 | Paysage Marin - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1174-01 |
| Pattern Name | Paysage Marin |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Clouds |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1174-01 |
| Pattern Name | Paysage Marin |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Clouds |












