Psw1710M | Garden Muse Pswp, Tropical Lagoon Mural - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | PSW1710M |
| Pattern Name | Tropical Lagoon |
| Collection | Garden Muse PSWP |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | Endless" |
| Paste | Peel & Stick |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Fully Removable |
| Coverage | 2 Panels - Measures 4.5-ft wide by 10.2-ft tall when assembled |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Psw1710M | Garden Muse Pswp, Tropical Lagoon Mural - York Wallpaper
Psw1710M | Garden Muse Pswp, Tropical Lagoon Mural - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | PSW1710M |
| Pattern Name | Tropical Lagoon |
| Collection | Garden Muse PSWP |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | Endless" |
| Paste | Peel & Stick |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Fully Removable |
| Coverage | 2 Panels - Measures 4.5-ft wide by 10.2-ft tall when assembled |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Original: $255.00
-65%$255.00
$89.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | PSW1710M |
| Pattern Name | Tropical Lagoon |
| Collection | Garden Muse PSWP |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | Endless" |
| Paste | Peel & Stick |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Fully Removable |
| Coverage | 2 Panels - Measures 4.5-ft wide by 10.2-ft tall when assembled |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |












