S7401 Neutral | Geometric, Tan - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7401 Neutral |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Polyester, 48% Cotton (Embroidery: 60% Polyester, 25% Cotton, 15% Linen) |
| Theme | Geometric |
| Color | Tan |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7401 Neutral | Geometric, Tan - Greenhouse Fabric
S7401 Neutral | Geometric, Tan - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7401 Neutral |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Polyester, 48% Cotton (Embroidery: 60% Polyester, 25% Cotton, 15% Linen) |
| Theme | Geometric |
| Color | Tan |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7401 Neutral |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Polyester, 48% Cotton (Embroidery: 60% Polyester, 25% Cotton, 15% Linen) |
| Theme | Geometric |
| Color | Tan |











