S7426 Sable | Geometric, Tan - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7426 Sable |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 89% Polyester, 11% Cotton |
| Theme | Geometric |
| Color | Tan |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7426 Sable | Geometric, Tan - Greenhouse Fabric
S7426 Sable | Geometric, Tan - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7426 Sable |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 89% Polyester, 11% Cotton |
| Theme | Geometric |
| Color | Tan |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7426 Sable |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 89% Polyester, 11% Cotton |
| Theme | Geometric |
| Color | Tan |











