S7442 Leaf | Small Scales, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7442 Leaf |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 86% Polyester, 14% Cotton |
| Theme | Small Scales |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7442 Leaf | Small Scales, Green - Greenhouse Fabric
S7442 Leaf | Small Scales, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7442 Leaf |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 86% Polyester, 14% Cotton |
| Theme | Small Scales |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7442 Leaf |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 86% Polyester, 14% Cotton |
| Theme | Small Scales |
| Color | Green |












