S7456 Cucumber | Leaf, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7456 Cucumber |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Cotton, 48% Polyester (Embroidery: 60% Viscose, 28% Cotton, 12% Polyester) |
| Theme | Leaf |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7456 Cucumber | Leaf, Green - Greenhouse Fabric
S7456 Cucumber | Leaf, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7456 Cucumber |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Cotton, 48% Polyester (Embroidery: 60% Viscose, 28% Cotton, 12% Polyester) |
| Theme | Leaf |
| Color | Green |
Original: $148.00
-65%$148.00
$51.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7456 Cucumber |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Cotton, 48% Polyester (Embroidery: 60% Viscose, 28% Cotton, 12% Polyester) |
| Theme | Leaf |
| Color | Green |












