S7464 Fatigue | Small Scales, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7464 Fatigue |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 82.41% Rayon, 17.03% Polyester, .56% Nylon |
| Theme | Small Scales |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7464 Fatigue | Small Scales, Green - Greenhouse Fabric
S7464 Fatigue | Small Scales, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7464 Fatigue |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 82.41% Rayon, 17.03% Polyester, .56% Nylon |
| Theme | Small Scales |
| Color | Green |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7464 Fatigue |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 82.41% Rayon, 17.03% Polyester, .56% Nylon |
| Theme | Small Scales |
| Color | Green |












