S7467 Pesto | Solid, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7467 Pesto |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7467 Pesto | Solid, Green - Greenhouse Fabric
S7467 Pesto | Solid, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7467 Pesto |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Green |
Original: $88.00
-65%$88.00
$30.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7467 Pesto |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Green |












