S7475 Lush | Ethnic, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7475 Lush |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Ethnic |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7475 Lush | Ethnic, Green - Greenhouse Fabric
S7475 Lush | Ethnic, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7475 Lush |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Ethnic |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7475 Lush |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Ethnic |
| Color | Green |











