S7555 Spa | Paisley, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7555 Spa |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Spain |
| Content | 55% Linen, 45% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7555 Spa | Paisley, Green - Greenhouse Fabric
S7555 Spa | Paisley, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7555 Spa |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Spain |
| Content | 55% Linen, 45% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Green |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7555 Spa |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Spain |
| Content | 55% Linen, 45% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Green |












