SCWP88377PS0004 | Shantung Garden | Removable, Delft - Scalamandre Wallpaper
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP88377PS0004 |
| Pattern Name | Shantung Garden | Removable |
| Color Name | Delft |
| Width | 20.87" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 6 |
| Content | 15 OZ SELF-ADHESIVE COMMERCIAL VINYL |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCWP88377PS0004 | Shantung Garden | Removable, Delft - Scalamandre Wallpaper
SCWP88377PS0004 | Shantung Garden | Removable, Delft - Scalamandre Wallpaper
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP88377PS0004 |
| Pattern Name | Shantung Garden | Removable |
| Color Name | Delft |
| Width | 20.87" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 6 |
| Content | 15 OZ SELF-ADHESIVE COMMERCIAL VINYL |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP88377PS0004 |
| Pattern Name | Shantung Garden | Removable |
| Color Name | Delft |
| Width | 20.87" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 6 |
| Content | 15 OZ SELF-ADHESIVE COMMERCIAL VINYL |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |












