SCWP885540003 | Satomi | Wallcovering, Evening Blue - Scalamandre Wallpaper
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP885540003 |
| Pattern Name | Satomi | Wallcovering |
| Color Name | Evening Blue |
| Width | 20.5" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | UNTRIMMED |
| Roll Size | 10.94 |
| Content | PAPER / NON-WOVEN |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCWP885540003 | Satomi | Wallcovering, Evening Blue - Scalamandre Wallpaper
SCWP885540003 | Satomi | Wallcovering, Evening Blue - Scalamandre Wallpaper
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP885540003 |
| Pattern Name | Satomi | Wallcovering |
| Color Name | Evening Blue |
| Width | 20.5" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | UNTRIMMED |
| Roll Size | 10.94 |
| Content | PAPER / NON-WOVEN |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP885540003 |
| Pattern Name | Satomi | Wallcovering |
| Color Name | Evening Blue |
| Width | 20.5" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | UNTRIMMED |
| Roll Size | 10.94 |
| Content | PAPER / NON-WOVEN |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |












