Si6824 | Signature Textures 3, Lisle Smoke - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI6824 |
| Pattern Name | Lisle Smoke |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 39.4" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 108 square feet |
| Color | Purple |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Si6824 | Signature Textures 3, Lisle Smoke - York Wallpaper
Si6824 | Signature Textures 3, Lisle Smoke - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI6824 |
| Pattern Name | Lisle Smoke |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 39.4" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 108 square feet |
| Color | Purple |
| Theme | Geometric |
Original: $212.50
-65%$212.50
$74.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI6824 |
| Pattern Name | Lisle Smoke |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 39.4" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 108 square feet |
| Color | Purple |
| Theme | Geometric |
























