Sk34735 | Simply Silks 4, Blue Stripe - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SK34735 |
| Collection | Simply Silks 4 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 21" / 53cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sk34735 | Simply Silks 4, Blue Stripe - Norwall Wallpaper
Sk34735 | Simply Silks 4, Blue Stripe - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SK34735 |
| Collection | Simply Silks 4 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 21" / 53cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Original: $32.30
-65%$32.30
$11.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SK34735 |
| Collection | Simply Silks 4 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 21" / 53cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |












