T24437 | Torrey Pines, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24437 |
| Pattern Name | Torrey Pines |
| Collection | Yutori |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Linen Mesh |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T24437 | Torrey Pines, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
T24437 | Torrey Pines, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24437 |
| Pattern Name | Torrey Pines |
| Collection | Yutori |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Linen Mesh |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Original: $257.60
-65%$257.60
$90.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24437 |
| Pattern Name | Torrey Pines |
| Collection | Yutori |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Linen Mesh |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |












