T34070 | Tenaya, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T34070 |
| Pattern Name | Tenaya |
| Collection | Texture Resource 9 |
| Width | 26 in (66.04 cm) |
| Match | Random Match Reverse Hang |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Thermo Polymer Olefin, PVC Free Vinyl Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.35 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.67 yd (4.27 m) |
| Double Roll Area | 60.71 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9.34 yd (8.54 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T34070 | Tenaya, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
T34070 | Tenaya, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T34070 |
| Pattern Name | Tenaya |
| Collection | Texture Resource 9 |
| Width | 26 in (66.04 cm) |
| Match | Random Match Reverse Hang |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Thermo Polymer Olefin, PVC Free Vinyl Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.35 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.67 yd (4.27 m) |
| Double Roll Area | 60.71 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9.34 yd (8.54 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T34070 |
| Pattern Name | Tenaya |
| Collection | Texture Resource 9 |
| Width | 26 in (66.04 cm) |
| Match | Random Match Reverse Hang |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Thermo Polymer Olefin, PVC Free Vinyl Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.35 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.67 yd (4.27 m) |
| Double Roll Area | 60.71 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9.34 yd (8.54 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |












