T34079 | Grand Falls, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T34079 |
| Pattern Name | Grand Falls |
| Collection | Texture Resource 9 |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Embossed Vinyl |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T34079 | Grand Falls, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
T34079 | Grand Falls, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T34079 |
| Pattern Name | Grand Falls |
| Collection | Texture Resource 9 |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Embossed Vinyl |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T34079 |
| Pattern Name | Grand Falls |
| Collection | Texture Resource 9 |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Embossed Vinyl |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |












