Tl10193.516.0 | Bremhill Emb Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10193.516.0 |
| Pattern Name | Bremhill Emb Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 4.25" |
| Vert. Repeat | 3.75" |
| Horz. Repeat | 4.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 49%;VISCOSE - 47%;POLYESTER - 4% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Tl10193.516.0 | Bremhill Emb Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
Tl10193.516.0 | Bremhill Emb Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10193.516.0 |
| Pattern Name | Bremhill Emb Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 4.25" |
| Vert. Repeat | 3.75" |
| Horz. Repeat | 4.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 49%;VISCOSE - 47%;POLYESTER - 4% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10193.516.0 |
| Pattern Name | Bremhill Emb Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 4.25" |
| Vert. Repeat | 3.75" |
| Horz. Repeat | 4.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 49%;VISCOSE - 47%;POLYESTER - 4% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Floral |











