Tl10194.535.0 | Wingfield Emb Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10194.535.0 |
| Pattern Name | Wingfield Emb Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 3.5" |
| Vert. Repeat | 3.5" |
| Horz. Repeat | 1.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 71%;LINEN - 29% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Embroidery |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Tl10194.535.0 | Wingfield Emb Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
Tl10194.535.0 | Wingfield Emb Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10194.535.0 |
| Pattern Name | Wingfield Emb Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 3.5" |
| Vert. Repeat | 3.5" |
| Horz. Repeat | 1.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 71%;LINEN - 29% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Embroidery |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10194.535.0 |
| Pattern Name | Wingfield Emb Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 3.5" |
| Vert. Repeat | 3.5" |
| Horz. Repeat | 1.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 71%;LINEN - 29% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Embroidery |











