Vp1322 | Jardin, Laureate Neutral Vine Trellis - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1322 |
| Pattern Name | Laureate Neutral Vine Trellis |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Vp1322 | Jardin, Laureate Neutral Vine Trellis - Antonina Vella Wallpaper
Vp1322 | Jardin, Laureate Neutral Vine Trellis - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1322 |
| Pattern Name | Laureate Neutral Vine Trellis |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1322 |
| Pattern Name | Laureate Neutral Vine Trellis |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Modern |






















