Vp1355 | Jardin, Beatrix Fuchsia Vintage Floral - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1355 |
| Pattern Name | Beatrix Fuchsia Vintage Floral |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Pink |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Vp1355 | Jardin, Beatrix Fuchsia Vintage Floral - Antonina Vella Wallpaper
Vp1355 | Jardin, Beatrix Fuchsia Vintage Floral - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1355 |
| Pattern Name | Beatrix Fuchsia Vintage Floral |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Pink |
| Theme | Modern |
Original: $170.00
-65%$170.00
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1355 |
| Pattern Name | Beatrix Fuchsia Vintage Floral |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Pink |
| Theme | Modern |






















