W0191/04 | Serengeti, Blue Ombre - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0191/04 |
| Pattern Name | Serengeti |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | EMBOSSED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Ombre |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0191/04 | Serengeti, Blue Ombre - Clarke And Clarke Wallpaper
W0191/04 | Serengeti, Blue Ombre - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0191/04 |
| Pattern Name | Serengeti |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | EMBOSSED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Ombre |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0191/04 |
| Pattern Name | Serengeti |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | EMBOSSED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Ombre |












