W0201/01 | Lost Adventure, Blue Novelty - Clarke & Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0201/01 |
| Pattern Name | Lost Adventure |
| Collection | Mythica Wallcovering Emma J Shipley For C&C |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | MIDNIGHT WP |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


W0201/01 | Lost Adventure, Blue Novelty - Clarke & Clarke Wallpaper
W0201/01 | Lost Adventure, Blue Novelty - Clarke & Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0201/01 |
| Pattern Name | Lost Adventure |
| Collection | Mythica Wallcovering Emma J Shipley For C&C |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | MIDNIGHT WP |
| Theme | Novelty |
Original: $1,313.55
-65%$1,313.55
$459.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0201/01 |
| Pattern Name | Lost Adventure |
| Collection | Mythica Wallcovering Emma J Shipley For C&C |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | MIDNIGHT WP |
| Theme | Novelty |












