W0209/03 | Silvan, Blue Distressed Textures - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0209/03 |
| Pattern Name | Silvan |
| Collection | Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering |
| Width | 21" |
| Vert. Repeat | 21" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | TYPE II VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0209/03 | Silvan, Blue Distressed Textures - Clarke And Clarke Wallpaper
W0209/03 | Silvan, Blue Distressed Textures - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0209/03 |
| Pattern Name | Silvan |
| Collection | Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering |
| Width | 21" |
| Vert. Repeat | 21" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | TYPE II VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0209/03 |
| Pattern Name | Silvan |
| Collection | Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering |
| Width | 21" |
| Vert. Repeat | 21" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | TYPE II VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Distressed Textures |












