W4346-1211 | Ande Wp, Grey Chevron - Kravet Couture Wallpaper - W4346.1211.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4346.1211.0 |
| Pattern Name | Ande Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Chevron |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4346-1211 | Ande Wp, Grey Chevron - Kravet Couture Wallpaper - W4346.1211.0
W4346-1211 | Ande Wp, Grey Chevron - Kravet Couture Wallpaper - W4346.1211.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4346.1211.0 |
| Pattern Name | Ande Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Chevron |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4346.1211.0 |
| Pattern Name | Ande Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Chevron |
| Notes | 0 |















