W4349-52 | Sestriere Wp, Blue Chevron - Kravet Couture Wallpaper - W4349.52.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4349.52.0 |
| Pattern Name | Sestriere Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 2.375" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4349-52 | Sestriere Wp, Blue Chevron - Kravet Couture Wallpaper - W4349.52.0
W4349-52 | Sestriere Wp, Blue Chevron - Kravet Couture Wallpaper - W4349.52.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4349.52.0 |
| Pattern Name | Sestriere Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 2.375" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4349.52.0 |
| Pattern Name | Sestriere Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 2.375" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |
| Notes | 0 |












