W4352-1311 | Oleg Wp, 10570 Ombre - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4352.1311.0 |
| Pattern Name | Oleg Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Ombre |
| Notes | SOLD AS AN A+B+C PANEL SET ON A ROLL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4352-1311 | Oleg Wp, 10570 Ombre - Kravet Wallpaper
W4352-1311 | Oleg Wp, 10570 Ombre - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4352.1311.0 |
| Pattern Name | Oleg Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Ombre |
| Notes | SOLD AS AN A+B+C PANEL SET ON A ROLL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4352.1311.0 |
| Pattern Name | Oleg Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Ombre |
| Notes | SOLD AS AN A+B+C PANEL SET ON A ROLL |












