W4358-155 | Kravet Design, Blue Nautical - Kravet Design Wallpaper - W4358.155.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4358.155.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 25" |
| Vert. Repeat | 20.8" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Nautical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4358-155 | Kravet Design, Blue Nautical - Kravet Design Wallpaper - W4358.155.0
W4358-155 | Kravet Design, Blue Nautical - Kravet Design Wallpaper - W4358.155.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4358.155.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 25" |
| Vert. Repeat | 20.8" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Nautical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4358.155.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 25" |
| Vert. Repeat | 20.8" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Nautical |
| Notes | 0 |












