W4360-324 | Kravet Design, Multi Color Novelty - Kravet Design Wallpaper - W4360.324.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4360.324.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC LATEX - 25% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4360-324 | Kravet Design, Multi Color Novelty - Kravet Design Wallpaper - W4360.324.0
W4360-324 | Kravet Design, Multi Color Novelty - Kravet Design Wallpaper - W4360.324.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4360.324.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC LATEX - 25% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4360.324.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC LATEX - 25% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
| Notes | 0 |












