W4379-51 | Kravet Design, Blue Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4379.51.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4379.51.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Stripe Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC LATEX - 25% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4379-51 | Kravet Design, Blue Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4379.51.0
W4379-51 | Kravet Design, Blue Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4379.51.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4379.51.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Stripe Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC LATEX - 25% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Original: $130.65
-65%$130.65
$45.73Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4379.51.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Stripe Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC LATEX - 25% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |












