W4410-11 | Kravet Design, Grey Geometric - Kravet Design Wallpaper - W4410.11.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4410.11.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 12.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
| Notes | STRAIGHT MATCH |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4410-11 | Kravet Design, Grey Geometric - Kravet Design Wallpaper - W4410.11.0
W4410-11 | Kravet Design, Grey Geometric - Kravet Design Wallpaper - W4410.11.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4410.11.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 12.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
| Notes | STRAIGHT MATCH |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4410.11.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 12.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
| Notes | STRAIGHT MATCH |
























