W4416-21 | Kravet Design, Grey Chevron - Kravet Design Wallpaper - W4416.21.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4416.21.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Chevron |
| Notes | STRAIGHT MATCH |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4416-21 | Kravet Design, Grey Chevron - Kravet Design Wallpaper - W4416.21.0
W4416-21 | Kravet Design, Grey Chevron - Kravet Design Wallpaper - W4416.21.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4416.21.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Chevron |
| Notes | STRAIGHT MATCH |
Original: $149.93
-65%$149.93
$52.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4416.21.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Chevron |
| Notes | STRAIGHT MATCH |















