W7900-02 | Byzance Lodhi Aqua - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7900-02 |
| Pattern Name | Byzance Lodhi Aqua |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 120 (47¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7900-02 | Byzance Lodhi Aqua - Osborne & Little Wallpaper
W7900-02 | Byzance Lodhi Aqua - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7900-02 |
| Pattern Name | Byzance Lodhi Aqua |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 120 (47¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7900-02 |
| Pattern Name | Byzance Lodhi Aqua |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 120 (47¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |












