W7973-07 | Paramo Vinyls Bahia Denim - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7973-07 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Bahia Denim |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 34 (13⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7973-07 | Paramo Vinyls Bahia Denim - Osborne & Little Wallpaper
W7973-07 | Paramo Vinyls Bahia Denim - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7973-07 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Bahia Denim |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 34 (13⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Original: $256.20
-65%$256.20
$89.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7973-07 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Bahia Denim |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 34 (13⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |












