W8031-01 | Ananda Sundara Aqua/Violet - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8031-01 |
| Pattern Name | Ananda Sundara Aqua/Violet |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 60 (23½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8031-01 | Ananda Sundara Aqua/Violet - Osborne & Little Wallpaper
W8031-01 | Ananda Sundara Aqua/Violet - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8031-01 |
| Pattern Name | Ananda Sundara Aqua/Violet |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 60 (23½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $348.60
-65%$348.60
$122.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8031-01 |
| Pattern Name | Ananda Sundara Aqua/Violet |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 60 (23½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |












