W8123-04 | Belvedere Aquaria Indigo/Coral - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8123-04 |
| Pattern Name | Belvedere Aquaria Indigo/Coral |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 104 (41) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Nautical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8123-04 | Belvedere Aquaria Indigo/Coral - Osborne & Little Wallpaper
W8123-04 | Belvedere Aquaria Indigo/Coral - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8123-04 |
| Pattern Name | Belvedere Aquaria Indigo/Coral |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 104 (41) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Nautical |
Original: $329.00
-65%$329.00
$115.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8123-04 |
| Pattern Name | Belvedere Aquaria Indigo/Coral |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 104 (41) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Nautical |












