Whf2115-Wt | Concourse, Pumice Geometric - Winfield Thybony Wallpaper - Whf2115.Wt.0
| Brand | Winfield Thybony |
| Pattern Number | WHF2115.WT.0 |
| Pattern Name | Concourse |
| Collection | Winfield Thybony Thom Filicia Vinyls |
| Width | 50.5" |
| Vert. Repeat | 120" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | W |
| Color | Pumice |
| Theme | Geometric |
| Notes | 50.5IN MATCH REPEAT-TRIMS TO 50.5IN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Whf2115-Wt | Concourse, Pumice Geometric - Winfield Thybony Wallpaper - Whf2115.Wt.0
Whf2115-Wt | Concourse, Pumice Geometric - Winfield Thybony Wallpaper - Whf2115.Wt.0
| Brand | Winfield Thybony |
| Pattern Number | WHF2115.WT.0 |
| Pattern Name | Concourse |
| Collection | Winfield Thybony Thom Filicia Vinyls |
| Width | 50.5" |
| Vert. Repeat | 120" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | W |
| Color | Pumice |
| Theme | Geometric |
| Notes | 50.5IN MATCH REPEAT-TRIMS TO 50.5IN |
Original: $193.50
-65%$193.50
$67.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Winfield Thybony |
| Pattern Number | WHF2115.WT.0 |
| Pattern Name | Concourse |
| Collection | Winfield Thybony Thom Filicia Vinyls |
| Width | 50.5" |
| Vert. Repeat | 120" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | W |
| Color | Pumice |
| Theme | Geometric |
| Notes | 50.5IN MATCH REPEAT-TRIMS TO 50.5IN |
























