Ygl7000 | Natural Palette Resource, Shell Wood Veneer Navy Metallic - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7000 |
| Pattern Name | Shell Wood Veneer Navy Metallic |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 35" |
| Match | Drop |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Wood Veneer |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 70 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Wood |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Ygl7000 | Natural Palette Resource, Shell Wood Veneer Navy Metallic - Ronald Redding Wallpaper
Ygl7000 | Natural Palette Resource, Shell Wood Veneer Navy Metallic - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7000 |
| Pattern Name | Shell Wood Veneer Navy Metallic |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 35" |
| Match | Drop |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Wood Veneer |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 70 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Wood |
Original: $131.75
-65%$131.75
$46.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7000 |
| Pattern Name | Shell Wood Veneer Navy Metallic |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 35" |
| Match | Drop |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Wood Veneer |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 70 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Wood |












