Zm2807 | Artisan Studio, Mimosa Fleur Ultramarine - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2807 |
| Pattern Name | Mimosa Fleur Ultramarine |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Zm2807 | Artisan Studio, Mimosa Fleur Ultramarine - York Wallpaper
Zm2807 | Artisan Studio, Mimosa Fleur Ultramarine - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2807 |
| Pattern Name | Mimosa Fleur Ultramarine |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Modern |
Original: $161.50
-65%$161.50
$56.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2807 |
| Pattern Name | Mimosa Fleur Ultramarine |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Modern |












