12182 | Trace Natural - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Purchase Mag Fabric Product 12182 pattern name Trace Natural
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12182 |
| Pattern Name | Trace Natural |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Neutral |
| Theme | Basketweave |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12182 | Trace Natural - Mag Fabric
12182 | Trace Natural - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Purchase Mag Fabric Product 12182 pattern name Trace Natural
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12182 |
| Pattern Name | Trace Natural |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Neutral |
| Theme | Basketweave |
$40.80
12182 | Trace Natural - Mag Fabric—
$40.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Purchase Mag Fabric Product 12182 pattern name Trace Natural
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12182 |
| Pattern Name | Trace Natural |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Neutral |
| Theme | Basketweave |


