12275 | Tatum Jazzed - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Tatum Jazzed Product 12275 color Multi Color theme Basketweave. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12275 |
| Pattern Name | Tatum Jazzed |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1.25" |
| Vertical Repeat | 1.375" |
| Content | 80% POLYESTER, 20% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Basketweave |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12275 | Tatum Jazzed - Mag Fabric
12275 | Tatum Jazzed - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Tatum Jazzed Product 12275 color Multi Color theme Basketweave. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12275 |
| Pattern Name | Tatum Jazzed |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1.25" |
| Vertical Repeat | 1.375" |
| Content | 80% POLYESTER, 20% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Basketweave |
$91.80
12275 | Tatum Jazzed - Mag Fabric—
$91.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Tatum Jazzed Product 12275 color Multi Color theme Basketweave. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12275 |
| Pattern Name | Tatum Jazzed |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1.25" |
| Vertical Repeat | 1.375" |
| Content | 80% POLYESTER, 20% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Basketweave |


