12198 | Elphaba Emerald - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12198 |
| Pattern Name | Elphaba Emerald |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7.25" |
| Vertical Repeat | 11.5" |
| Content | 47% VIS, 39% POLY, 14% COT |
| Double Rubs | 30000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12198 | Elphaba Emerald - Mag Fabric
12198 | Elphaba Emerald - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12198 |
| Pattern Name | Elphaba Emerald |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7.25" |
| Vertical Repeat | 11.5" |
| Content | 47% VIS, 39% POLY, 14% COT |
| Double Rubs | 30000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12198 |
| Pattern Name | Elphaba Emerald |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7.25" |
| Vertical Repeat | 11.5" |
| Content | 47% VIS, 39% POLY, 14% COT |
| Double Rubs | 30000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |












