12274 | Moxed Flash - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12274 |
| Pattern Name | Moxed Flash |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 14" |
| Vertical Repeat | 30" |
| Content | 58% POLYESTER, 42% VISCOSE |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12274 | Moxed Flash - Mag Fabric
12274 | Moxed Flash - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12274 |
| Pattern Name | Moxed Flash |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 14" |
| Vertical Repeat | 30" |
| Content | 58% POLYESTER, 42% VISCOSE |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Original: $127.50
-65%$127.50
$44.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12274 |
| Pattern Name | Moxed Flash |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 14" |
| Vertical Repeat | 30" |
| Content | 58% POLYESTER, 42% VISCOSE |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |












